optyk-cards
O Nas

Od 1996 roku

Firma optyczna OPTYK 110 TADEUSZ KOSTULSKI istnieje w Gorzowie Wlkp. od 1996 roku. Po wielu latach pracy mamy ugruntowaną pozycją na gorzowskim rynku optycznym i stale zwiększającą się liczbę zadowolonych klientów. To efekt miłej i profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa oraz sprzętu pozwalającego na perfekcyjne wykonanie każdych okularów.

W ramach kompleksowej usługi oferujemy Państwu:

OFERTA

OPRAWY OKULAROWE

Posiadamy różnorodną ofertę opraw okularowych korekcyjnych – damskich, męskich jak i dziecięcych oraz okularów sportowych i przeciwsłonecznych.

Optyk 110

Poznaj Nasz Zespół

tadeusz

Tadeusz

Właściciel

IMG-20220711-WA0000

Karolina

Specjalista do spraw obsługi klienta

marta-pic

Marta

Specjalista do spraw obsługi klienta

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy wyborze okularów?

Świetnie trafiłeś. W naszym salonie nie pracują sprzedawcy, ale kompetentni doradcy, specjaliści od najlepszych rozwiązań w zakresie optyki okularowej. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i jako zespół dbamy, aby okulary spełniały wszystkie oczekiwania – żeby zapewniały idealną jakość widzenia i dobre samopoczucie! W razie wątpliwości odpowiadamy na pytania i oferujemy odpowiednie rozwiązanie. Jesteśmy ekspertami, ponieważ pasjonujemy się swoją pracą, doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności i kochamy to, co robimy. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, a to sprawia, że nasze doradztwo jest indywidualne i osobiste. To dlatego nasi Klienci ufają nam, polecają nasze usługi i pozostają z nami przez wiele lat.

Współpracujemy z Najlepszymi Producentami

W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów w branży.