Okulary

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to coś więcej niż modny dodatek do stroju. Kto nie chroni oczu dobrymi okularami przeciwsłonecznymi, naraża je na szkodliwe działanie promieni UVA i UVB, które mogą być przyczyną wielu chorób. Dokonując wyboru okularów warto więc skorzystać z fachowego doradztwa.

 

OKULARY Z FILTREM POLARYZACYJNYM

Okulary z filtrem polaryzacyjnym to dobry wybór dla kierowców (zwiększają widoczność, poprawiają kontrast widzenia), dla sportowców (przydają się na nartach i podczas górskich wędrówek,) i wędkarzy (likwidują refleksy świetlne wokół spławika).Wykonujemy także przeciwsłoneczne okulary korekcyjne z polaryzacją.

przeciwsłoneczne copy
fotochromowe

OKULARY FOTOCHROMOWE

Okulary fotochromowe to takie, których soczewki przyciemniają się bądź rozjaśniają w zależności od ilości światła. To dobra opcja dla osób z wadą wzroku, które chcą jednocześnie chronić swoje oczy przed słońcem i korzystać z tych samych okularów w pomieszczeniach, gdzie soczewki się rozjaśniają.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z KOREKCJĄ

Do niedawna osoby z wadą wzroku nie mogły korzystać z modnych okularów przeciwsłonecznych. Obecnie istnieje możliwość zamontowania soczewek przeciwsłonecznych z korekcją do niemal każdej oprawy. Możecie Państwo również wybrać kolor i intensywność zabarwienia soczewki. W naszej ofercie dostępne są również okulary korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi.

cl10148a