Soczewki

Soczewki okularowe

Stanowią o jakości widzenia oraz o komforcie noszonych okularów. Sprzedajemy soczewki wielu liczących się polskich i światowych firm ( m.in. Hoya, Seiko, Essilor, Jzo, Szajna JKudo). W zależności od wady wzroku, wieku klientów oraz konkretnych potrzeb proponujemy różne soczewki – od konstrukcyjnie najprostszych- jednoogniskowych do najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Oferujemy:

Soczewki jednoogniskowe

przeznaczone do korekcji jednej wady wzroku (krótkowzroczności – soczewki ujemne lub nadwzroczności – soczewki dodatnie)

Soczewki dwuogniskowe (bifokalne)

są świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują inną moc soczewek do patrzenia w dal, a inną do bliży, czyli dla tzw. prezbyopów.

Soczewki biurowe

dedykowane do pracy przy stanowiskach komputerowych

Soczewki wieloogniskowe (progresywne)

umożliwiające jednoczesną korekcję dali, bliży i odległości pośrednich; mają tzw. płynną ogniskową, która sprawia, że oko widzi w nich równie dobrze na dużą odległość, jak i na małą, a jednocześnie wyglądają jak soczewki jednoogniskowe – nie mają wyraźnego oddzielenia części górnej do dali i części dolnej do bliży,

Soczewki relaksacyjne

czyli soczewki okularowe ze wsparciem akomodacji - te innowacyjne 
 soczewki skonstruowane są w taki sposób, by zapewnić niezbędną ostrość podczas patrzenia w dal 
 oraz optymalną moc podczas patrzenia z bliska, wspomagają akomodację i łagodzą objawy wysiłku 
 wzrokowego

Soczewki okularowe dla dzieci MiYOSMART

które są przełomowym rozwiązaniem przeznaczonym do korekcji i kontroli postępu krótkowzroczności u dzieci, w bezpieczny, łatwy, skuteczny i nieinwazyjny sposób, umożliwiają jednoczesne spowolnienie wzrostu gałki ocznej i wyraźne widzenie

Soczewki fotochromowe

które szybko adaptują się do zmiennych warunków oświetlenia. W pomieszczeniach są przejrzyste, na zewnątrz - zabarwione . Chronią wzrok przed niechcianymi odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz przed promieniowaniem UV

Soczewki korekcyjne przeciwsłoneczne

z szerokim wyborem barwień i polaryzacją

Soczewki o wysokim indeksie (pocieniane)

lekkie i estetyczne, które całkowicie
zrewolucjonizowały komfort noszenia okularów osób z dużymi wadami wzroku.

Dodatkowo

Dodatkowo proponujemy wielowarstwowe powłoki, które decydują o przejrzystości, trwałości soczewek i o ochronie oka przed niepożądanym promieniowaniem ultrafioletowym i światłem niebieskim. Dzięki nim zapomnisz m.in o odbiciach światła lub o nadmiernym zmęczeniu wzroku podczas pracy przy komputerze.

Powłoka antyrefleksyjna

jej działanie polega na ograniczeniu dostawania się do oczu odbić świetlnych, dzięki niej soczewka jest przejrzysta, co zawsze podnosi jakość widzenia.

Powłoka antystatyczna

będzie odpychała drobinki kurzu oraz pyłu, okulary nie będą się brudzić. Dużo łatwiej będzie nam dbać o czystość soczewek, a jeśli nawet będzie zanieczyszczona, łatwiej pozbędziemy się zabrudzeń.

Blue Control

to filtr światła niebieskiego, umożliwia wielogodzinną pracę przed ekranem bez uczucia zmęczonych i suchych oczu.

Powłoki oleofobowe oraz hydrofobowe

ich zadaniem jest odpychanie cząsteczek wody oraz tłuszczu tak, by nie przywierały do szkła okularowego.