Okulary

Oprawy Okularowe

W naszym salonie posiadamy różnorodną ofertę opraw okularowych korekcyjnych – damskich, męskich, jak i dziecięcych oraz okularów sportowych i przeciwsłonecznych.

OPRAWY KOREKCYJNE

Posiadamy w sprzedaży zarówno oprawy klasyczne, stale cieszące się uznaniem, jak i modne, często awangardowe oprawy, doskonale korespondujące z aktualnymi trendami mody.

pol_pl_ETNIA-BARCELONA-okulary-korekcyjne
dziecięce-1

OPRAWKI DZIECIĘCE

Bardzo poważnie traktujemy naszych najmłodszych klientów, dlatego wiele miejsca przeznaczyliśmy na kolekcje opraw zaadresowaną dla dzieci. Mamy w sprzedaży oprawy zarówno dla tych najmłodszych, jak i dzieci w wieku szkolnym. Oprawki dziecięce są często pozbawione metalowych części i zawiasów, minimalizują ryzyko urazów twarzy i oczu. Są elastyczne, odporne na uderzenia i bezpieczne. Idealne dla niemowląt i dzieci, doskonałe dla uprawiających sport.

OPRAWY SPORTOWE

Wiemy, jak wada wzroku może utrudniać aktywność sportową, dlatego posiadamy w sprzedaży wiele opraw sportowych, zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. Umożliwiają one ostre widzenie, swobodę ruchu oraz bezpieczeństwo i komfort podczas zajęć na lekcjach wychowania fizycznego czy podczas czynnego uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych.

okulary-sportowe